مرکزآموزش عالی ثامن الحجج (ع) مشهد

اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه فرهنگیان برگزار می کند:

نخستین جشنواره ادبی ایثار "قلم ها را نشکنید"

نخستین جشنواره ادبی ایثار "قلم ها را نشکنید" ویژه دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان با موضوع دانشجو معلمان، استادان، مدیران و همکاران شهید دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان؛ به همت اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه فرهنگیان و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا، اولین جشنواره ادبی ایثار با  عنوان "قلم ها را نشکنید"  با موضوع  دانشجو معلمان، استادان، مدیران و همکاران شهید دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم، امنیت، غیرت و شهدای گمنام برگزار می شود.

دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان علاقمند به شرکت در این جشنواره میتوانند ضمن مطالعه بخشنامه ارسالی به شماره ( ۱۰۰/ ۳۱۵۷/ ۵۰۰۰۰ مورخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲﴾  حداکثر تا تاریخ 26 مرداد 1402 نسبت به ارسال آثار  از طریق سامانه جشنواره به نشانی  Jashnvare_adabiisar@cfu.ac.ir  اقدام نمایند.

یادآور می شود؛ محور های ادبی جشنواره  شامل دو بخش نظم (شعرکلاسیک؛ شعرآزاد ) و  نثر (دلنوشته، خاطره، داستانک، نامه ها (نامه‌ای به همکلاسی و همکار شهیدم) می باشد.

گفتنی است؛  در پایان جشنواره از صاحبان ۱۱۰ اثر منتخب با لوح‌ تقدیر مروج فرهنگ ایثار و شهادت و نشان خادم الشهدایی در دانشگاه فرهنگیان تقدیر می شود،  همچنین۱۱۰ اثر منتخب در مجموعه‌ای با نام نویسنده و شاعر چاپ و منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران